GSM

1. Yıllık/Aylık bakım planları oluşturulduktan sonra, sitelerin yılda bir defa, anten sistemleri ve altyapı sistemlerinin istenilen standartlara uygun şekilde periyodik bakımları. İstasyonların envanter kontrolleri yapılır. Tespit edilen eksiklikler ve düzeltmeler, bakımı yapan ekip tarafından giderilir.

TRANSMİSYON

Transmisyon Toplama Merkezlerinin yılda iki defa olmak üzere konusunda uzman ekipler tarafından, sistem odası, radyo ve transmisyon sistemleri, altyapı sistemlerinin istenilen standartlara uygun şekilde periyodik bakımları;

F/O

1. Yıllık/Aylık bakım planları oluşturulduktan sonra, sitelerin yılda bir defa,DWDM-SDH,Mını pop vs. sahalarının yılda dört defa, FTTx sitelerinin yılda bir defa, klima sistemlerinin yılda iki defa bakımları yapılır. Bakımları yapılan istasyonlara personel gönderilerek, yapılan bakım kontrol edilir. Eksikler bakımı yapan ekibe bildirilir ve bu eksikler tamamlanır.

AG/OG

1. AG/OG sistemleri için sunduğumuz hizmetlerimiz;Çalışan veya yeni kurulacak istasyonların enerji ihtiyaçları için enerji hattı güzergahının belirlenmesi, enerji hattı izinlerinin alınması, enerji hattının projelendirmesi, enerji hattının tesisi ve abonelik işlemlerinin yapılmasıdır. Bunlara ek olarak montaj sırasında gerekli kontrollerin yapılması ve standartlara göre kabullerinin yapılması hizmetlerinide sunuyoruz.Bu çerçevede tüm işler için bir Elektrik Mühendisi ve bir Elektrik Teknisyenini sahada görevlendirilmektedir. Firmamız bünyesinde enerji konusunda uzmanlaşmış ekipler de bulunmaktadır. Bünyemizdeki bu ekipler, uzun süredir elektrik sektöründe çalışmış yetkin ve EKAT belgeli elemanlardan oluşmaktadır.

İKLİMLENDİRME

1. SITE’de bulunan klima ve klima bağlantılarının oluşturduğu iklimlendirme sistemleri için önleyici bakım çalışmaları yapılır. Periyodik Bakım Teknik şartnamesi doğrultusunda bu periyodik bakımlar, yılda 2 (iki) kez klima konusunda uzman ve yetkin servis teknisyenlerinden oluşan ekiplerimizce yapılır.

KATALOĞUMUZU
İNCELEYEBİLİRSİNİZ

KATALOG

KATALOĞUMUZU İNCELEYEBİLİRSİNİZ

KATALOG